Change font size
It is currently Tue May 21, 2019 11:19 am

Post a new topicPost a reply Page 1 of 1   [ 5 posts ]
Author Message
 Post subject: Divljanje automobilima, motorima, trociklima itd...
PostPosted: Sat Sep 29, 2012 10:56 pm 

Vidim da nema mnogo postova na forumu, ali nisam znao gde drugo da izrazim svoju ZABRINUTOST povodom divljanja automobilima i motorima na ulicama nase mile Borce....

Vec godinu, dve u nazad se sve to odvija na ulicama Borce (verujem i na drugim mestima, ali je forum vezan za Borcu :) ), a mozda i vise, ali me secanje slabije sluzi u poslednje vreme :) Konstantne, iritirajuce sirene skoro svako vece, zvuk cepanja guma, potpisivanja.. I samo me zanima dokle, bre vise?
Hoce li to trajati dok opet neko ne pogine, kao pre nekoliko meseci u centru 3 kod nove skole? Licno sam prisustvovao jurnjavama policije i ovog olosa.. E sad zasto se to ponavlja svako vece i da li su to iste osobe ne znam.. Da li je policija nemocna ili ih bole djon.. Ne znam..

Zanima me samo da li imate ikakvu ideju za resavanje ovog problema ili licna iskustva? Podelite ih pa da vidimo moze li se sta uraditi.
Pozz :guitarred:

Profile  

Post subject: Re: Divljanje automobilima, motorima, trociklima itd...
PostPosted: Tue Oct 02, 2012 5:25 am 
Site Admin

Prvo hvala na postovanju na našem forumu. :clap: Forum Borče tek počinje da oživljava, zato je neophodo svaki dan ispričati neku dogodovštinu ili problem da zajedno rešimo, i naravno da nas je što više. Kako kažu sto ljudi sto ćudi, da svako ispriča svoje mišljenje...

Super je tema koju si pokrenuo, mislim da policija ne može da pomogne nista u tome posto u nasoj stanici ima pet policajaca u smeni i to je razlog. Takodje pola policajaca je iz Borče i poznaje te iste koji krše zakon i nece im ništa.
Ja takodje noću čujem zvuke sirena i to u zandje vreme skoro svako veče... :|

Profile  

PostPosted: Tue Oct 02, 2012 10:36 pm 

Nadam se da će oživeti, zato što Borči treba ovako nesto. E, bre, pa nije malo naselje ;)

Btw, između postavljanja teme i mog odgovora večeras desila se još jedna dogodovština koja je prouzrokovala prestanak rada semafora kod Đurđenovca za vikend..

Neki gospodin je omašio malo ulicu i presekao semafor, naravno uništivši pritom i svoj auto. Verujem da je uzrok bio loše postavljen semafor, pošto, Bože moj, znamo za par takvih primera u onim ulicama blizu motela Tara :)

Profile  

PostPosted: Mon Oct 08, 2012 4:38 pm 
Site Admin

Koliko sam ja bio obavešten to je neki momčić koji je slavio momačko veče!
Izgleda da mu je preselo? :angry:

Profile  

PostPosted: Fri Oct 19, 2012 1:55 am 

Ma generalno sve je gore i gore,al to je sablon prica,uvek ce toga biti dokle god mladi i zeleni klinci dobijaju veoma rano dozvolu,plus neki malo bolji auto,zelja za dokazivanjem,riba na suvozackom,po koja casica vise i to je to.....sirene skoro svako vece....samo se nadam da necu biti u pogresno vreme na pogresnom mestu :roll:

Profile  

Post a new topicPost a reply Page 1 of 1   [ 5 posts ]