Trofej “Vidovdan 2012” pripao ekipi “Mesara Pufta”

Tradicionalni turnir u malom fudbalu u naselju Borča, završen je 28.06. na veliki Srpski praznik Vidovdan. Počev od 14.06 a zaključno sa 28.06. odigrano je preko 20 utakmica na terenu u novoj Borči, gde su posetioci mogli da vide dosta lepog fudbala.
U finalnoj utakmici ekipa T-gradnje povela je već u ranoj fazi utakmice, izjendačlila je Mesara Pufta pred kraj poluvremena golom Prša. Na poluvreme se otišlo nerešenim rezultatom 1-1.
U nastavku Rajić i ekipa preuzimaju inicijativu, ali iz kontre su pretili igrači T-gradnje koji su došli do prednosti na sredini drugog poluvremena. Ali na kraju presudilo je iskustvo i želja ekipe Mesara Pufra te je rezultat bio nerešen na kraju četrdesetog minuta.
Pristupilo se izvođenju penala u kojem je ekipa Mesara Pufta bila bolja i osvoila ovogodišnji turnir
u Borči.
U meču za treće mesto ekipa Adanex je nadigrala ekipu Tomato Market rezultatom 1-0.