BSK se izvadio, pobeda posle tri uzastopna poraza

Debi Dejana Đurđevića na klupi kragujevačkog Radničkog nije bio uspešan. Kragujevčani nastavljaju sa lošim partijama i rezultatima, a danas su bili nemoćni i u Borči.

Fudbaleri BSK-a iz Borče prekinuli su seriju od tri uzastopna poraza, pošto su na svom terenu savladali kragujevački Radnički rezultatom 2:0.

Borčani su praktično sve rešili u prvom poluvremenu. U 21. minutu Aleksandar Petrović je odličnim udarcem posle asistencije Nuhija savladao Čančarevića za vođstvo BSK-a od 1:0.

Očekivao se odgovor gostiju, ali oni u tome nisu uspevali. Naprotiv, u samom finišu prvog poluvremena novi šok za Kragujevčane, Nuhi postiže i drugi gol za domaće za vođstvo od 2:0.

U nastavku, jalova inicijativa Radničkog, Borčani su se organizovano branili i na kraju odbranili sva tri boda.

Kragujevčanima i novom treneru Đurđeviću ostaju velike brige u nastavku šampionata, obzirom da posle današnjih mečeva osmog kola zauzimaju pretposlednje mesto sa samo pet osvojenih bodova