Rad održao čas fudbala Borčanima, Rad-BSK 3:0

Fudbaleri Rada izbili su, bar za sada, na čelo tabele Superlige, posle današnjeg ubedljivog trijumfa nad BSK-om rezultatom 3:0.

”Građevinari” su od početka imali inicijativu, ali u prvih 45 minuta nisu uspeli da nađu put do mreže gostiju iz Borče.

Na prvi gol na Banjici čekalo se do trećeg minuta drugog poluvremena, kada je Slavko Perović bio najsnalažljiviji u gužvi pred golom BSK-a.

Samo pet minuta kasnije već je 2:0, odličan prodor Luke po levoj strani, ušao je u kazneni prostor gostiju i sa nekih 14 metara zatresao mrežu.

Posle još par šansi za domaće, trijumf Rada je još ubedljivijim učinio Pršo u 75. minutu, postavivši konačnih 3:0.

Rad je sada na čelu tabele sa 11 bodova, a Borčani su ostali na šest osvojenih bodova.