Vusljanin ”brži od pištaljke”, Pazarcima ceo plen!

Posle serije nešto lošijih rezultata, fudbaleri Novog Pazara danas su na gostovanju u Borči zabeležili drugu pobedu od početka sezone.

U zanimljivoj utakmici u Borči, fudbaleri Novog Pazara savladali su domaći BSK rezultatom 3:2, a do pobede su došli u poslednjim sekundama meča.
Poveli su gosti posle pola sata igre preko Alivodića i minimalnom prednošću Pazaraca otišlo se na odmor.
Početkom drugog poluvremena Simović donosi izjednačenje domaćima, ali već u 63. minutu Popin ponovo vraća prednost na stranu domaćeg tima.
Prava drama usledila je u finišu. Najpre je Bošković u 89. minutu izjednačio na 2:2, da bi u nadoknadi vremena Vusljanin doneo veliku radost Pazarcima.
Ovom pobedom, Novi Pazar je stigao na sedmo mesto sa 9 bodova, dok su Borčani jedanaesti sa 6 osvojenih bodova.